Shuningdek, markaz faoliyatiga oid masalalar yuzasidan jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlarini ko‘rib chiqish maqsadida sayyor qabul tashkil etildi.
Batafsil 08-04-2021
Reja doirasida 2021-yil 24-25-mart kunlari Davlat test markazi direktori Karimov Madjit Malikovich rahbarligida Davlat test markazining Farg‘ona viloyatidagi bo‘limi xodimlari tomonidan sayyor qabullar o‘tkazildi.
Batafsil 26-03-2021
Navbatdagi sayyor qabullar Farg‘ona viloyatida Davlat test markazi direktori Karimov Madjit Malikovich tomonidan o‘tkaziladi.
Batafsil 23-03-2021
Reja doirasida 2021-yil 10-11-mart kunlari Davlat test markazi direktori Karimov Madjit Malikovich rahbarligida Davlat test markazining Namangan viloyatidagi bo‘limi xodimlari tomonidan sayyor qabullar o‘tkazildi.
Batafsil 12-03-2021
Navbatdagi sayyor qabullar Namangan viloyatida Davlat test markazi direktori Karimov Madjit Malikovich tomonidan o‘tkaziladi.
Batafsil 09-03-2021
Navbatdagi sayyor qabullar Qashqadaryo viloyatida Davlat test markazi direktori o‘rinbosari Radjabov Sardor Baxtiyorovich tomonidan o‘tkaziladi.